Yayınlarımız

Endüstriyel Taşıma ve İstifleme Ekipmanlarında Güvenlik

Risk Yönetimi Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımızdan Sn. Kemal ÜÇÜNCÜ tarafından hazırlanan ve HASEL firmasının sporsorluğunda çıkarılan “Endüstriyel Taşıma ve İstifleme Ekipmanlarında Güvenlik” yayınımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Orman Yangınlarından Salınan Zehirli Gazların ve Katı Parçacıkların İnsan Sağlığı ve Çevre Üzerine Olası Toksikolojik Etkileri ve Yangınla Baş Etmeye Çalışan Personelin Kullanması Gerken Kişisel Koruyucu Donanımlar

Derneğimizin Endüstriyel Toksikoloji Uzmanlık Grubumuz tarafından hazırlanan “Orman Yangınlarından Salınan Zehirli Gazların ve Katı Parçacıkların İnsan Sağlığı ve Çevre Üzerinede Olası Toksikolojik Etkileri ve Yangınla Baş Etmeye Çalışan Personelin Kullanması Gerken Kişisel Koruyucu Donanımlar” yayınımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Kimyasallarla Çalışmalarda Statik Elektrik

Derneğimizin Kurucu Üyelerinden ve Geçici Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sayın Huriye KUMRAL tarafından hazırlanan “Kimyasallarla Çalışmalarda Statik Elektrik” yayınımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Köprülü Vinçlerde İş Güvenliği

Derneğimizin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Kemal Üçüncü  ve dernek üyelerimizden Sayın Serdar Paker tarafından hazırlanarak yayınlanan “Köprülü Vinçlerde İş Güvenliği” yayınımıza buradan ulaşabilirsiniz.

İş Başı Konuşmaları

Risk Yönetimi gönüllüleri tarafından Türkçeye çevrilen iş başı konuşmalarına buradan ulaşabilirsiniz