Risk Yönetimi Derneği Sosyal Medya Grup ve Hesapları

 • FACEBOOK GRUBUMUZ

  2017 Yılında Sn. Tacettin Takma tarafından kurulan Risk Yönetimi Facebook iletişim kanalımızda İSG, Çevre ve Halk Sağlığıyla ilgili etkinlikler, resimler, videolar ve google mail grubumuzda paylaşılan önemli dokümanlar yayınlanmaktadır.

 • FACEBOOK SANAT GRUBUMUZ

  2015 Yılında Sn. Emel Ayaz tarafından kurulan Risk Yönetimi Sanat iletişim kanalımızda İSG, Çevre ve Halk Sağlığıyla ilgili sanatsal resimler, videolar ve etkinlikler yayınlanmaktadır.

  Risk Yönetimi Sanat iletişim kanalımızın yönetimini Sn. Huriye Kumral ve Sn. Kemal Üçüncü  yapmaktadır.

 • TWITTER HESABIMIZ

  2017 Yılında Sn. Bora Öktem tarafından kurulan Risk Yönetimi Twitter iletişim kanalımızda İSG, Çevre ve Halk Sağlığıyla ilgili yayınlar, bu alanlarda faaliyet gösteren ulusal ve uluslar arası kuruluşlardan bilgiler ve etkinlikler yayınlanmaktadır.

  Risk Yönetimi Twitter iletişim kanalımızın yönetimini Sn. Kemal Üçüncü yapmaktadır.

 • LINKEDIN GRUBUMUZ

  2017 Yılında Sn. Dr. Hilal Kınlı tarafından kurulan Risk Yönetimi Linkedin iletişim kanalımızda İSG, Çevre ve Halk Sağlığıyla ilgili, yayınlar, bu alanlarda faaliyet gösteren ulusal ve uluslar arası kuruluşlardan bilgiler ve etkinlikler yayınlanmaktadır.

 • LINKEDIN SAYFAMIZ

  2020 Yılında Sn. Dr. Hilal Kınlı tarafından kurulan Risk Yönetimi Linkedin sayfamızda, derneğimizle ilgili haberler, İSG, Çevre ve Halk Sağlığı alanlarında ulusal ve uluslararası yayınlar, bilgiler ve etkinlikler yayınlanmaktadır.

 • INSTAGRAM HESABIMIZ

  2017 Yılında Sn. Onur Değirmenci tarafından kurulan Risk Yönetimi İnstagram iletişim kanalımızda İSG, Çevre ve Halk Sağlığıyla ilgili etkinlik afişleri, resimler ve videolar yayınlanmaktadır.

 • YOUTUBE KANALIMIZ

  2017 Yılında Sn. Emel Ayaz tarafından kurulan Risk Yönetimi Youtube iletişim kanalımızda İSG, Çevre ve Halk Sağlığıyla ilgili videolar yayınlanmaktadır.

  Risk Yönetimi Youtube iletişim kanalımızın yönetimini Sn. Hakan Kalıpçıoğlu yapmaktadır.